Home O nás Služby Reference Průvodce bezpečností Kontakt ENG

Penetration testing

Objednat službu

Penetration testing

Penetration testing je službou prevence kybernetické bezpečnosti. Pomocí tohoto vámi schváleného a námi provedeného hackerského útoku zjistíme, jak jednoduché je dostat se k vašim datům.

V čem spočívá penetration testing

Penetration testing provádíme s konkrétním cílem co nejrychleji získat osobní data přímo z vašeho systému. Jsme schopni přesně odhalit způsoby, které k útokům využívá reálný útočník. Po provedení penetračního testu nálezy vyhodnotíme a detailně popíšeme v rámci závěrečné zprávy.

Závěrečná zpráva obsahuje manažerské shrnutí a technickou přílohu s detailním popisem nálezu. V rámci zprávy získáte i doporučení, jak dané nedostatky zabezpečení v rovině manažerské i technické řešit, abyste pravděpodobnost prolomení bezpečnosti snížili na minimum.

Kdy si objednat
penetration testing?

Penetration testing je potřeba provést ve chvíli, kdy máte zavedené konkrétní řešení kybernetické bezpečnosti a potřebujete zjistit, zda je dostačující. Stejně tak využijete penetrační test při zavádění nových produktových řešení pro vaše služby. S jeho pomocí přesně určíte stupeň odolnosti vůči kybernetickým útokům.

Úzká spolupráce našich divizí penetračního testování a analýzy a vývoje kybernetické bezpečnosti navíc zajistí, že u vás provedený penetrační test bude reflektovat nejaktuálnější námi objevené hrozby.

Objednejte si tuhle službu ještě dnes!