Home O nás Služby Reference Průvodce bezpečností Kontakt ENG

Email security

Objednat službu

Email security

Vypořádejte se s otravnými spamy, viry, botnety a s dalšími kybernetickými hrozbami, jako jsou ransomware, phishing, whaling pomocí jednoho antivirového a antispamového řešení.

Fungování služby

Služba Virusfree.cz je díky všem implementovaným technologiím 10x přesnější v identifikaci hrozeb než jiná řešení emailové bezpečnosti.

Přesnost je zajištěna vícevrstvým filtrem sestaveným z několika různých, provázaných, technologií. To snižuje chybovost filtru na minimum. Speciální součástí Virusfree.cz je AI botnet detektor, který dokáže odhalit závadné IP adresy a hrozby, které z nich přichází, a to dokonce i ve chvíli, kdy danou hrozbu ještě jiná řešení neznají.

Kdy nasadit Virusfree.cz

Velká část prolomení bezpečnosti ve firmách s vlastním emailovým serverem a firemními emailovými účty často začíná otevřením závadného emailu, což následně vyústí v krádež velkého množství dat, nebo finančních prostředků společnosti. Díky správnému řešení emailové bezpečnosti pravděpodobnost takového incidentu minimalizujete.

Stejně tak je Virusfree.cz účinným řešením problému s velkým množstvím spamových emailů, které zbytečně zahlcují emailové schránky vašich zaměstnanců.

Virusfree.cz se také postará o reputaci vaší společnosti. Chrání vaše odchozí emaily pomocí globálně přijatých šifrovacích standardů (jako TLS) a naopak s pomocí dalších technologií jako DKIM, DMARC, či SPF snižuje na minimum možnost zneužití pošty třetí stranou.

Přejít na produktové stránky služby