Home O nás Služby Reference Průvodce bezpečností Kontakt ENG
Otestujeme bezpečnost
1
Odhalíme zranitelnosti
2
Zastavíme útok
3
Ochráníme email
4
Zvýšíme účinnost
5
Poradíme
6

Penetration testing

Pomocí tohoto vámi schváleného a námi provedeného hackerského útoku zjistíme, jak rychle zvládne útočník získat přístup k vašim datům.

Více info

Vulnerability
assessment

Označíme, najdeme a vyhodnotíme slabiny u všech částí vašeho řešení kybernetické bezpečnosti (zahrnuje např. i antivirové a antispamové programy).

Více info

Incident analysis
forensics

Jste obětí kybernetického útoku? Právě incident analysis forensics a incident response jsou krizovým řešením pro probíhající, nebo nedávno proběhlý kybernetický útok.

Více info

Email security

Vypořádejte se s otravnými spamy, viry, botnety a s dalšími kybernetickými hrozbami, jako jsou ransomware, phishing, whaling a další malwary pomocí jednoho antivirového a antispamového řešení.

Více info

Data feeds

Máte vlastní řešení kybernetické bezpečnosti, ale cítíte, že mu stále něco chybí? Zvyšte jejich účinnost pomocí datafeeds.

Více info

Cyber security
advisory

Víte, že je kybernetická bezpečnost pro vaši společnost zásadní, ale nemáte tušení, jak ji efektivně řešit? Spolu s dalšími službami nabízíme i komplexní poradenství kybernetické bezpečnosti, které vám umožňuje vaše konkrétní problémy diskutovat.

Více info

O kybernetické bezpečnosti

Jste si jistí, že právě teď nějaký útočník nekrade vaše data, nebo finance? Jediný nedostatek v systému zabezpečení stačí k tomu, aby byla vaše reputace zničená a data nenávratně ztracená.

Předejít incidentu ale můžete jednoduše pomocí komplexního bezpečnostního auditu ICT. Firma Excello pomáhá společnostem a firmám s kybernetickou bezpečností již od roku 2006. A nyní je připravena pomoci i vám.

Více o firmě